Skip to main content

Öğretmenlerimiz

teacher image

Mutlu Şencan

Girişimcilik Öğretmeni ve Proje Koçu


Kadıköy Anadolu Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezuniyetleri sonrasında ABD de Pittsburgh Üniversitesinde Ekonomi alanında ve Fransa’da INSEAD üniversitesinde Organizasyonel Psikoloji/ Liderlik Koçluğu alanında yüksek lisans programlarını tamamlayan Mutlu Şencan, İnovasyon ve Proje Geliştirme Koçu olarak görevine devam etmektedir.

mutlu.sencan@dijitalkolej.net

teacher image

Tolga Karaman

Girişimcilik Öğretmeni ve Eğitim Koordinatörü


Amasya Üniversitesi Bilgisayar Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Microsoft bünyesinde birçok ilde gönüllü olarak teknoloji eğitimleri verdi. Microsoft tarafından teknoloji ile harikalar yaratan öğretmen olarak seçilen Tolga Karaman Eğitim Teknolojileri Koordinatörü ve Lise Bilişim Teknolojileri öğretmeni olarak görevine devam etmektedir.

tolga.karaman@dijitalkolej.net

teacher image

Metin Gürbey

Girişimcilik Öğretmeni


Trakya Üniversitesi Endüstriyel Elektronik bölümünden mezun oldu. Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünü tamamladı. İstanbul Ticaret Üniversitesi Uluslararası Ticaret bölümünde yüksek lisans eğitimi aldı. Eğitim kurumlarında Robotik Kodlama, STEM, İngilizce Eğitmeni ve danışman olarak görev yaptı. Bilişim ve yazılım alanında uluslararası geçerliliği olan birçok sertifikaya da sahip olan Metin Gürbey Teknoloji ve İnsan Kolejinde projeler ve idari işler yöneticisi olarak görevine devam etmektedir.

metin.gurbey@dijitalkolej.net

teacher image

Muzaffer Oğuz Argun

Bilişim Teknolojileri Öğretmeni


1996 Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Bilgisayar Öğretmenliği Bölümü (İngilizce) mezunudur. 23 yıl Türkiye’nin önemli ve köklü eğitim kurumlarında hem öğretmen, hem de yönetici olarak görev almıştır. Türkiye’nin ilk ve en büyük tablet projesi ile bunun eğitimde kullanılması için yazılımların geliştirilmesi projelerini yönetmiş; 500’ e yakın öğretmene teknolojik eğitimler vererek derslere disiplinler arası teknoloji entegre etme üzerine çalışmaları olmuştur. Oğuz Argun Lise Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.

oguz.argun@dijitalkolej.net

teacher image

Gül Dur

Bilişim Teknolojileri Öğretmeni


Yıldız Teknik Üniversitesi - Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi bölümünden mezun oldu. Sivil toplum kuruluşlarında gönüllü olarak birçok çalışmalara katılan Gül Dur Ortaokul Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görevine devam etmektedir.

gul.dur@dijitalkolej.net

teacher image

Burçin Kaplan

Bilişim Teknolojileri Öğretmeni


Amasya Üniversitesi - Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi bölümünden mezun oldu. Özel Kurum ve kuruluşlarda Teknoloji Eğitmeni olarak görev yapan Burçin Kaplan Lise Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görevine devam etmektedir.

burcin.kaplan@dijitalkoleji.net

teacher image

Caner Özbakir

Matematik Öğretmeni


Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Aynı üniversitede tezsiz yüksek lisans yaptı. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinde Genel Sosyoloji ve Metodoloji alanında yüksek lisans eğitimi aldı. Boğaziçi Üniversitesinde ve Aydın Üniversitesinde oyun terapisi eğitimleri sertifika programlarını tamamladı. Boğaziçi Üniversitesinde senaryo yazımı ve yaratıcı yazarlık sertifika programlarını tamamladı. Bilgi ve Özyeğin üniversitelerinde, çocuklar için, genetik ve eğlenceli bilim atölyeleri, matematik oyunları atölyeleri gibi atölyeler yürüttü. TÜRSEV (Türk Satranç Vakfı) yönetim kurulu üyesi ve organizasyon koordinatörlüğü görevini yürüten Caner Özbakır Lise Matematik Öğretmeni olarak görevine devam etmektedir.

caner.ozbakir@dijitalkolej.net

teacher image

Tayfun Kamİt

Matematik Öğretmeni


Boğaziçi Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Boğaziçi Üniversitesi’nde Yüksek Lisans eğitimi aldı. Yurt dışı eğitim danışmanlığı yaptı. Özel bir üniversitede Araştırma-Geliştirme Uzmanı ve Eğitim Teknoloğu olarak çalıştı. Üniversite bünyesinde Araştırma Yöntemleri, Teknoloji Tasarım, Uzaktan Eğitim, Kalkülüs gibi dersler veren Tayfun Kamit Ortaokul Matematik Öğretmeni olarak görevine devam etmektedir.

tayfun.kamit@dijitalkolej.net

teacher image

Semra Kİrİş

Matematik Öğretmeni


Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Bölümünden mezun oldu. Aynı üniversiteden Tezsiz Yüksek Lisans eğitimi ve Fen Bilimleri Enstitüsünde Analiz ve Fonksiyonlar Teorisi alanında Tezli Yüksek Lisans Eğitimi alan Semra Kiriş Lise Matematik öğretmeni olarak görevine devam etmektedir.

semra.kiris@dijitalkolej.net

teacher image

Gülşah Karabacakoğlu

Matematik Öğretmeni


İstanbul Üniversitesi Matematik Bölümünden mezun oldu. Üniversite sınavlarına öğrenci hazırlama konusunda uzmanlaşan Gülşah Karabacakoğlu, Lise Matematik Öğretmeni olarak görevine devam etmektedir.

gulsah.karabacakoglu@dijitalkolej.net

teacher image

Sevgi Baş Şahİn

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni


Ankara Gazi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği bölümünde Tezsiz Yüksek Lisans Eğitimi alan Sevgi Baş Şahin Lise Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni olarak görevine devam etmektedir.

sevgi.sahin@dijitalkolej.net

teacher image

Canan Şakar

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni


Yakın Doğu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde lisansını tamamladıktan sonra Yeditepe Üniversitesi’de Pedagojik Formasyon eğitimi aldı. 2012 yılından itibarenhem ortaokul hem lisede görev yaptı. Bir dönem Turkcell Global Bilgi bünyesinde Sosyal Medya Cümle Analisti olarak çalıştı. 2018 yılında Doğan Kitap’ın eğitim yayını olan Doğan Akademi Yayıncılık ile birlikte üniversite hazırlık(TYT) soru bankası çıkardı ve 2019’da çıkacak olan iki ayrı eğitim kitabının da hazırlığını tamamlayan Canan Şakar Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni olarak görevine devam etmektedir.

canan.sakar@dijitalkolej.net

teacher image

Gözde Berk

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni


Yeditepe Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Çocuk kitapları yaratıcı yazarlık ve yaratıcı problem çözme alanlarında projeler yapan Gözde Yıldız Lise Türk Dili ve Edebiyat Öğretmeni olarak görevine devam etmektedir.

gozde.yildiz@dijitalkolej.net

teacher image

Seda Tezcan

Fizik Öğretmeni


Ankara Üniversitesi Fizik bölümünden mezun oldu. Aynı üniversitenin Fizik Mühendisliği bölümünde yüksek lisans eğitimi aldı. Uluslar arası geçerliliği olan “Eğitim ve Öğrenci Koçluğu” sertifikası, NLP Temel eğitim, eğitim danışmanlığı, hafıza teknikleri eğitmenliği sertifikalarına sahip olan, TÜBİTAK için bilim projeleri hayata geçiren Seda Tezcan Lise Fizik Öğretmeni olarak görevine devam etmektedir.

seda.tezcan@dijitalkolej.net

teacher image

Gizem Şanal

Fen Bilimleri Öğretmeni


Düzce Üniversitesi Eğitim Fakültesi Fen Bilimleri Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. ODTÜ’den Bilişim ile Gelişen İş Dünyası (Bilge İş) kapsamında verilen eğitimlere katılarak çeşitli sertifikalar aldı. STEM, Maker ve Robotik Kodlama Eğitmenliği eğitimlerini de almış olan Gizem Şanal Ortaokul Fen Bilimleri Öğretmeni olarak görevine devam etmektedir.

gizem.sanal@dijitalkolej.net

teacher image

Aysel Özgül Demİrel

Kimya Öğretmeni


Ege Üniversitesi Kimya Bölümünden mezun oldu. Aynı Üniversiden Tezsiz Yüksek Lisans Eğitimini alan Aysel Özgül Demirel Lise Kimya öğretmeni olarak görevine devam etmektedir.

aysel.demirel@dijitalkolej.net

teacher image

Gökay Firinci

Biyoloji Öğretmeni


Marmara Üniversitesi Biyoloji Öğretmenliğini bitirdi. Üniversite yıllarından başlayarak Robert Kolejiyle ve Veritas Academy ile ortak çalışmalar yapmıştır. Aramıza bu yıl katılmıştır.

gokay.firinci@dijitalkolej.net

teacher image

Sümeyya Erarslan

Coğrafya Öğretmeni


Sakarya Üniversitesi Coğrafya bölümünü bitirdi. Çeşitli okullarda öğretmenlik yapan Sümeyya Erarslan Coğrafya öğretmeni olarak görev yapmaktadır.

sumeyya.erarslan@dijitalkolej.net

teacher image

Ceylan Karlidağ Türksoy

Tarih Öğretmeni


Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümünden mezun oldu. Elazığ Fırat Üniversitesinden Tezsiz Yüksek Lisans eğitimini aldı. Branş öğretmenliği ve kurum müdürlüğü yapmış olan Ceylan Karlıdağ Lise Tarih Öğretmeni olarak görevine devam etmektedir.

ceylan.karlidag@dijitalkolej.net

teacher image

Murat Öztürk

İngilizce Öğretmeni


Uludağ Üniversitesinden mezun oldu. Bir çok özel okulda öğretmenlik ve Yabancı Diller Bölüm Başkanlığı görevlerini üstlendi. Ulusal ve uluslar arası yarışmalarda başarı elde eden takımları hazırlayan ve yöneten Murat Öztürk Lise İngilizce Öğretmeni olarak görevine devam etmektedir.

murat.ozturk@dijitalkolej.net

teacher image

Berkay Onur Sayar

İngilizce Öğretmeni


Yeditepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Bahçeşehir Üniversitesi Eğitim Teknolojileri Yüksek lisans programını tamamladı. Radyo Yayıncılığı, Tiyatro ve Fotoğrafçılıkla profesyonel olarak ilgilenen Berkay Onur Sayar Lise İngilizce Öğretmeni olarak görevine devam etmektedir.

berkay.sayar@dijitalkolej.net

teacher image

Tülay Günel

İngilizce Öğretmeni


Gazi Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olduktan sonra bir çok kurumda İngilizce öğretmeni olarak görev yapmıştır. Halen İngilizce öğretmeni olarak görevine devam etmektedir.

tulay.gunel@dijitalkolej.net

teacher image

Deniz Çevİk

İngilizce Öğretmeni


Ankara Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun oldu. Technische Universität Chemnitz de İngiliz Dil Bilimi eğitimi aldı. Marmara Üniversitesinde Tezsiz Yüksek Lisansını tamamlayan Deniz Çevik Ortaokul İngilizce Öğretmeni olarak görevine devam etmektedir.

deniz.cevik@dijitalkolej.net