Skip to main content

1. Sınıftan 12. Sınıfa Kadar Canlı Derslerle
Online Eğitim Programı


Eğitimin temel amaçlarından birinin bireylerin kendilerini eğitebilecek düzeye gelmeleri olduğunu biliyoruz. Öğrenme sürecinin dersin öncesine ve sonrasına da yayıldığı, öğrenme ortamıyla sınırlı kalmayan uygulamalarla çocukların yaşamını zenginleştirecek ve geleceğe ilham verecek yeteneklerini ve ilgilerini keşfetmelerine eşlik ediyoruz.

Small Banner

Covid-19 nedeniyle yüz yüze eğitime ara verdiğimiz bu günlerde çocuklarımızın eğitim öğretiminin sekteye uğramaması için canla başla çalışıyoruz.

Uzaktan devam eden 1. Sınıftan 12. Sınıfa kadar öğrenciler için özel hazırlanmış takviye programımızda uzaktan eğitim konusunda uzman öğretmenlerimiz, öğrenmeyi kolaylaştıran bir sınıf ortamı yaratarak öğrencilerin çalışmalarını izleyerek onlara yol gösteriyor.

Dijital Kolej, yüzyüze eğitime ara verdiğimiz Covid-19 süresince, öğrencilerin kazanım eksikliklerini hafta içi paketinde çevrim içi günlük 2 ders ile tamamlıyor. 3 farklı program seçeneği kapsamında haftada 5 gün uzaktan ancak canlı sınıf ortamında eğitim veriyor. Hafta sonu paketinde ise Cumartesi günleri 4 canlı ders ile özel ders ihtiyacını gideriyor.